Nie da się uciec od przeszłości…

Jeśli lubisz książki, które trzymają w napięciu, a ich finał nie jest tak oczywisty jak mogłoby się wydawać to książka Magdy Stachuli ‘’Strach, który powraca’’ jest właśnie dla Ciebie! Jest to idealny thriller psychologiczny, który już od pierwszej strony wciąga czytelnika i buduje napięcie, które nie pozwala odłożyć książki na bok.

‘’Strach, który powraca’’ …?

Historia przedstawiona w książce to historia, która może dziać się tuż obok nas, bądź co gorsza- spotkać nas samych. Z pozoru idealne życie głównej bohaterki i jej rodziny niespodziewanie zamienia się w koszmar, który już wcześniej miał miejsce. Kiedy myślała, że życie układa się po jej myśli, niespodziewanie w jej życie wraca ktoś, kto uważa, że nie zasłużyła na to co ma. Czy to możliwe, żeby miłość zamieniła życie w piekło, z którego nie da się uciec? Dlaczego wszystko powraca? Co ma to wspólnego z mężem i córką bohaterki? Jakie sekrety ujrzą światło dzienne? Jak splot zdarzeń wpłynie na całe życie rodziny? Żeby móc odpowiedzieć na te pytania i dowiedzieć się jaki będzie finał tej historii,  trzeba sięgnąć po książkę ‘’Strach, który powraca’’ – i to jak najszybciej!

Co wiemy o autorce?

Autorka Magda Stachula to kobieta, która szturmem wbiła się na polski rynek bestsellerową powieścią ‘’Idealna’’. Natychmiast została okrzyknięta objawieniem polskiego thrillera. Uznawana jest za powiew świeżości w świecie literatury. Mówi się również, że jest pionierką na polskim rynku w gatunku domestic noir czyli takiego gatunku, gdzie historia zamknięta jest w rodzinie – dzieje się za zamkniętymi drzwiami, a wszystko wynika z tajemnic i sekretów z przeszłości, które wychodzą na światło dzienne w teraźniejszości.

Kiedy sięgnąć po książkę?

Książka ‘’Strach, który powraca’’ będzie miała swoją premierę już 01-07-2020! A więc za chwilę, za momencik! Oczywiście już dziś można zamówić ją w księgarniach internetowych, aby móc jak najszybciej wkroczyć w świat tajemnic i sekretów, które zmieniają życie i niszczą pozornie idealny świat.

Zachęcam również do sięgnięcia po lekturę innych książek tej autorki, między innymi wspomnianą wcześniej bestsellerową ‘’Idealną’’. Jest to również thriller psychologiczny, którego nie da się odłożyć na półkę. Historia krąży wokół dziewczyny, która najpierw sama obserwuje innych i to daje jej poczucie kontroli nad wszystkim i wszystkimi, a potem, niespodziewanie role się odwracają i to ona pada ofiarą planu kogoś, kto śledzi jej każdy krok…

A co ty byś zrobiła, gdyby z dnia na dzień ktoś chciał odebrać ci wszystko co masz?

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com